O nas

Spółka Sakarya Group została utworzona w 1990 roku przez braci Sakarya. Gdzie fundamentem jest dostarczanie na rynek Polski najwyższej jakości tekstyliów oraz pasmanterii zdobniczej oddającej niepowtarzalny klimat tego europejsko-azjatyckiego kraju. Który jest znany również z „Jedwabnego Szlaku”, czyli najbardziej znanego szlaku handlowego przebiegającego od Europy po daleką Azję. Turcja jest fascynującym krajem i  ewidentnie najbardziej europejskim krajem muzułmańskim, a jej położenie na styku kontynentów i basenów morza Śródziemnego i Czarnego daje jej bardzo dużo możliwości rozwoju.

Turcja jest znana z pięknych wyrobów przemysłu włókienniczego. Orientalne tkaniny są natchnieniem tworzenia wielu kolekcji przez znanych kreatorów mody, stylistów czy architektów wnętrz. Ich wykonanie zawsze budzi podziw, a najszlachetniejsze surowce z których są tworzone nie znajdują sobie równych. Abstrakcyjne, ekspresyjne formy lub delikatne kompozycje zaczerpnięte z malarstwa miniaturowego są w Polsce przedmiotem fascynacji wielu pokoleń. Chcielibyśmy Państwu przybliżyć kawałek tej historii poprzez sprzedaż naszych pięknych tkanin, które oddają klimat tamtych czasów i orientalna kulturę Turcji.

Jesteśmy wiodącą marką w sektorze włókienniczym w Polsce oraz mamy 26 lat doświadczenia, co pozwoliło nam poznać rynek i potrzeby naszych klientów. O czym świadczy współpraca z takimi markami jak Leroy Merlin. Te marki już przekonały się o jakości naszych tkanin.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która dostarcza Tureckie tkaniny do Polski. Jakość naszych produktów, jak i profesjonalna obsługa pozwoliły nam zyskać zaufanie klientów. Naszym głównym celem jest sprzedaż tkanin hurtowo jak i detalicznie. Posiadamy salon, gdzie można dostosować rozmiar tkaniny do Państwa potrzeb.